Të fundit

Neymar vazhdon “gjuetinë”, flirt në “Instagram” me modelen superseksi

Futbollisti brazilian Neymar dhe modelja Duda Kastro nuk kanë ngurruar të shkëmbejnë komplimente...

Comments Off on Neymar vazhdon “gjuetinë”, flirt në “Instagram” me modelen superseksi

Shpella Bukuroshja e fjetur,që gjendet nën malet e Alpeve Shqiptare

Fshati Radac në komunën e Pejës është njëri ndër fshatrat me pamje më...

Comments Off on Shpella Bukuroshja e fjetur,që gjendet nën malet e Alpeve Shqiptare

Fiton çmimin Kim Bok-Dong Vasfie Krasniqi, në Seoul

  ‘Bëhu Zëri Im’ – në mbështetje të të mbijetuarve të dhunës seksuale...

Comments Off on Fiton çmimin Kim Bok-Dong Vasfie Krasniqi, në Seoul

Shkoni për pushime në Shqipëri, është si parajsë. Skeni çfarë doni në Greqi/ Prestigjiozia “Guardian”

 “The Guardian” shkruan për pushuesit britanikë se në Shqipëri do të festojnë si...

Comments Off on Shkoni për pushime në Shqipëri, është si parajsë. Skeni çfarë doni në Greqi/ Prestigjiozia “Guardian”

Paralajmëron Mbretria e Bashkuar: Mos shkoni për pushime në Greqi!

 Sigurisht, ndoshta deri tani keni vendosur se ku do t’i kaloni pushimet.Vera gati...

Comments Off on Paralajmëron Mbretria e Bashkuar: Mos shkoni për pushime në Greqi!

FOTOT SEKRETE TË SIGURIMIT TË SHTETIT PËR VRASJET NË KUFI – PAS DEKRETIT TË RAMIZ ALISË TË VITIT 1990

Lëvizja Nacional Çlirimtare është në tradhti të Atdheut, se jo vetëm hoqi dorë...

Comments Off on FOTOT SEKRETE TË SIGURIMIT TË SHTETIT PËR VRASJET NË KUFI – PAS DEKRETIT TË RAMIZ ALISË TË VITIT 1990